
05 червня 2026 року для здобувачів освіти навчальної групи ПЗ-11 класним керівником Іриною Корнєєвою було проведено виховну годину до Всесвітнього дня навколишнього середовища на тему: "Сміття під контролем". Мета заходу ознайомити студентів з екологічними та економічними наслідками накопичення сміття. Студенти дізналися про концепцію Zero Waste і її принципи управління відходами: "Відмовляйся, зменшуй, переробляй". Здобувачі освіти активно пропонували реальні способи зменшення сміття та навчилися правильно сортувати відходи й компостувати.