05.06.2026 року в навчальній групі К-11, класний керівник Інна Малік, відбулася класна година, під час якої студенти ознайомилися з небезпекою вербування підлітків російськими спецслужбами через соціальні мережі та месенджери. Захід сприяв формуванню відповідального ставлення до власної безпеки, розвитку критичного мислення та усвідомленню важливості дотримання Законів України. Студенти дійшли висновку, що пильність, обережність в інтернеті та своєчасне звернення до дорослих чи правоохоронних органів допомагають уникнути небезпечних ситуацій.
Класна година про небезпеку вербування підлітків російськими спецслужбами
Перегляди: 19