Пишаємося нашими студентами та бажаємо їм нових творчих перемог!

У травні 2026 року студенти ІТ-коледжу взяли участь у V Всеукраїнському літературно-мистецькому проєкті "Україна - це я" від Харківського національного університету мистецтв імені Івана Котляревського, який об'єднав талановиту молодь із різних куточків України 🇺🇦

Під керівництвом викладачів-філологів Л.В.Волкової та В.М. Власенко здобувачі освіти - Єлизавета Селезньова, Софія Селезньова та Анна Кудріна гідно представили наш коледж у межах багатожанрового заходу

🪗: музично-театральних постановок, хорових композицій, вокально-інструментальних номерів.

Так, майбутні ІТ-фахівці перемогли у номінації 🏆 "Креативний учасник" і підтвердили, що сучасні програмісти - це талановиті особистості, здатні не тільки писати коди і тестувати програмне забезпечення, а й надихати мистецтвом!