
Всесвітній день охорони навколишнього середовища, який щорічно відзначається 5 червня є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища. Цього дня
в навчальній групі ІСМ-01-11, класний керівник Тетяна Семенченко, відбувся інформаційний диспут «Чистий світ починається з тебе» — актуальний захід для обговорення ролі кожного в екологічному майбутньому. Основна мета — довести, що глобальні зміни починаються з особистої відповідальності, свідомого споживання та щоденних еко-звичок.
Екологічні проблеми, такі як засмічення пластиком, зміна клімату чи виснаження ресурсів, не з'являються самі по собі. Тому слоган «Чистий світ починається з тебе» є головним правилом сталого майбутнього.
05.06.2026 року в навчальній групі К-11, класний керівник Інна Малік, відбулася класна година, під час якої студенти ознайомилися з небезпекою вербування підлітків російськими спецслужбами через соціальні мережі та месенджери. Захід сприяв формуванню відповідального ставлення до власної безпеки, розвитку критичного мислення та усвідомленню важливості дотримання Законів України. Студенти дійшли висновку, що пильність, обережність в інтернеті та своєчасне звернення до дорослих чи правоохоронних органів допомагають уникнути небезпечних ситуацій.

05 червня 2026 року для здобувачів освіти навчальної групи ПЗ-11 класним керівником Іриною Корнєєвою було проведено виховну годину до Всесвітнього дня навколишнього середовища на тему: "Сміття під контролем". Мета заходу ознайомити студентів з екологічними та економічними наслідками накопичення сміття. Студенти дізналися про концепцію Zero Waste і її принципи управління відходами: "Відмовляйся, зменшуй, переробляй". Здобувачі освіти активно пропонували реальні способи зменшення сміття та навчилися правильно сортувати відходи й компостувати.
