Національний тиждень безбар’єрності

З 25 по 29 травня 2026 року в Україні проходив Національний тиждень безбар’єрності – ініціатива, спрямована на привернення уваги суспільства до потреби створення доступного середовища та рівних можливостей для всіх громадян, підвищення обізнаності про рішення та реформи у контексті формування безбар’єрних просторів, сервісів та інформації, а також сприяння розвитку культури поваги та гідності.

Щоденно, здобувачі освіти ІТ-коледжу приймали активну участь у заходах, які проходили в ХАІ. Це інформаційно-тематичні заходи, покликані привернути увагу до важливості формування доступного середовища та рівних можливостей у сфері освіти й культури.

Це час, коли ми об’єднуємося, щоб привернути увагу до важливості доступного середовища, де кожен і кожна, незалежно від віку, інвалідності, статі чи інших особливостей, може:

✓ вільно пересуватися;

✓ навчатися та розвиватися;

✓ працювати та будувати кар’єру;

✓ подорожувати;

✓ користуватися державними та приватними послугами;

✓ бути активними громадянами.

Переможці та активні учасники заходів отримали грамоти та подарунки.