"Давай завтра"

9 червня 2026 року у групі БІС-11, класний керівник Лілія Волкова, відбулася виховна година на тему: "Давай завтра" або чому ми так любимо прокрастинувати?", метою якої було   визначити причини прокрастинації, проаналізувати наслідки, до яких може призвести постійне відкладання справ "на потім". Здобувачі освіти  розглянули методи боротьби з прокрастинацією, детально опрацювати покрокову інструкцію,  яка допоможе втриматися від неї.