9 червня 2026 року у групі БІС-11, класний керівник Лілія Волкова, відбулася виховна година на тему: "Давай завтра" або чому ми так любимо прокрастинувати?", метою якої було визначити причини прокрастинації, проаналізувати наслідки, до яких може призвести постійне відкладання справ "на потім". Здобувачі освіти розглянули методи боротьби з прокрастинацією, детально опрацювати покрокову інструкцію, яка допоможе втриматися від неї.
"Давай завтра"
Перегляди: 15